České soutěže na internetu o věcné ceny a soutěžní agregátory

Jaké by to bylo něco vyhrát? Tento pocit si můžete přece jen vyzkoušet, stačí jen splnit soutěžní úkoly v soutěži. Ale kde takovou soutěž najít? Na internetu při snaze prosadit výrobek, nebo upoutat na akci, událost, nebo specialitu, mnozí využívají i soutěže. Jde o ..

Rollei, stále lepší hráč na poli akčních kamer pro aktivní sport

S akčními kamerami Rollei se setkáváme jen v posledních pár letech. Vytvořili několik zajímavých modelů pro ůzné použití. Německá značka je přitom stará již několik desetiletí. Na poli akčních kamer si své výsostné jméno již před lety vybudovalo GoPro. Stalo se také ..

Co je to MyZamana? Jenom další kopie Badoo, Hi5 a Twoo

Také jste našli ve své emailové schránce podivný email, který vás oslovoval jménem a vyl odeslán prý od nějakého přítele, co vás zná? Je to lež. Ale na tuhle lež se chytí pořád tisícky lidí. Služby jako MyZamana (mimochodem jde o indickou, nebo indickopakistanskou seznamku), ..

Celé filmy jsou stále zdarma na YouTube

Dneska jsme na serveru Youtube hledali video z potápění v Rudém moři. Přimo z videa jsme pak měli možnost viďet na pravém boku stránek celkem slušný seznam odkliků na videa, celé filmy. Na několik jsme klikli, pro zjištění, jestli jde o ukázky starších filmů, nebo ne. ..

Přihlašte se k odběru