Skála co vypadá jako slon. Nevěříte?

Na Islandu je ostrov jménem Heimaye a na tom ostrově je opravdu zajímavá skála. Má totiž tvar jako slon! Pokud se tam budete nacházet a chtěli byste tuto skálu vidět, tak ji najdete na jižním pobřeží ostrova. Musíme podotknout, že skála do tvaru slona není vytesána uměle, což ..

Žena zachránila dítěti v Africe život! Budete dojati!

Tuhle mladou slečnu jménem Anja Love, od svých mladých let zajímalo, jak to vypadá v chudých zemích. Jak to tam vypadá, funguje a jaký je rozdíl mezi životy místních obyvatel a těch našich, v poměrně vyspělých státech. Vyprahlé pouště, hory, odlehlé pralesy a kraje ..

Dovolená na ostrově Zanzibar: která místa musíte zažít?

Zanzibar je ostrovem tvořícím část africké Tanzanie, nachází se těsně pod rovníkem v Indickém oceánu a návštěvníkům nabízí slunce, výjimečné pláže, ale ba co víc, několik památek a to „nej“, které nikde jinde nenajdete. Zde jsou ta místa, která byste měli vidět a ..

Na severním Slovensku mají ropu a vytéká ze země již léta

Již několik desetiletí, ne-li století ze země vytéká čistá a vysoce kvalitní ropa ve vesničce při severoslovenském městě Turzovka v okrese města Čadca. Vesnička Korňa je známá poutním místem Živčáková, ale pro geology a nadšence geologických krás je tu ještě jedna ..

Kategorie

Přihlašte se k odběru